Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Başkan Ali Koç açıkladı: Mesut Özil ne zaman oynayacak?

41
Başkan Ali Koç açıkladı: Mesut Özil ne zaman oynayacak?

Çevrim içi olarak düzenlenen Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda Fenerbahçe Bakanı Ali Koç, yapılması planlanan transferler ve Mesut Özil’in ne zaman oynamaya başlayacağı konularında açıklamada bulundu. İşte Mesut Özil’in imza atacağı ve Fenerbahçe forması ile ilk maça çıkacağı tarih haberimizde.

Başkan Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda Açıklamalarda Bulundu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, çevrim içi olarak düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda kurul üyelerine açıklamalarda bulundu. Başkan Ali Koç, açıklamalarında kadro planlaması dahilinde yapılması düşünülen transferler ve yeni transfer edilen yıldız futbolcu Mesut Özil hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Başkan Ali Koç, Mesut Özil’i Fenerbahçe kadrosuna dahil etmek için çok uğraştıklarını söyledi. Mesut Özil’in başarılarının ortada olduğu ifade etti. Arsenal ile Mesut’un arasındaki anlaşmazlıkların transferin gerçekleşmesinde bir fırsat olduğunu ve bir rüyanın gerçekleşmeye yakın olduğunu söyledi. Başkan Ali Koç, Mesut Özil’in bir futbolcudan daha çok bir marka olduğunu ifade etti. Mesut Özil’in çocukluğundan beri Fenerbahçe taraftarı olması da transferin daha da anlamlı bir hâle geldiğini sözlerini ekledi.

“Fenerbahçe’ye daha büyük bir marka gelmedi”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Mesut Özil için “Evin oğlu evine geldi ve inşallah evinde çok başarılı olacak.” sözlerini kullandı. Ayrıca sözlerine “Fenerbahçe’ye daha önce bu kadar büyük Fenerbahçe sevdası olan büyük bir marka gelmedi.” cümlelerini ekledi.

Mesut Özil Ne Zaman Oynayacak?

Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşan Ali Koç, Mesut Özil’in ne zaman Fenerbahçe forması ile ilk maçına çıkacağını da açıkladı: “Mesut Özil’in karantinası bugün ve yarın iki test olduktan sonra sona erecek ve yarın akşam idmanına çıkmasını bekliyoruz. Mesut’un hiçbir sakatlık problemi yok. Ne zaman oynayacağına hocamız karar verecek. Eski hocasıyla konuştuğumda, ‘Ne kadar sürer’ diye sormuştum. ‘3-4 hafta sürer’ demişti. Kendi düşüncem iki haftaya kadar oynamaya başlar. Mesut Özil’in imza günü salı veya çarşamba günü olacak.”

Mesut Özil’in İlk Testi Negatif

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yıldız futbolcu Mesut Özil’in yapılan ilk yeni tip korona virüs testinin negatif çıktığını açıkladı.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...