Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Fenerbahçe’de Ali Koç gelişmesi! Basın toplantısı yapılacak!

48
Fenerbahçe’de Ali Koç gelişmesi! Basın toplantısı yapılacak!

Sarı lacivertli kulüp, bu sezon da şampiyonluğu rakiplerine kaptırmasının ardından elini taşın altına erkenden koymaya başladı. Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından resmi açıklamada kulüp başkanı Ali Koç, 20 Mayıs Perşembe günü basın toplantısı yapacak. Ülker Stadyumu’nda yapılacak basın toplantısı, basın mensuplarına açık olacak. İşte Sarı lacivertli kulüp tarafından yapılan resmi açıklamanın tamamı ve basın toplantısında başkan Ali Koç’un değinmesi beklenen konu başlıkları haberimizde…

Fenerbahçe Spor Kulübü, 20 Mayıs Perşembe günü saat 15.00’te basın toplantısı yapacağını duyurdu.

Kulüp tarafından yapılan açıklama metni şu şekilde:

Açıklama | Başkanımız Sayın Ali Koç, 20 Mayıs Perşembe günü saat 15.00’te bir basın toplantısı düzenleyecektir.

Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde düzenlenecek toplantı, basın mensuplarına açıktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Emre Belözoğlu devam edecek mi?

Teknik direktör Erol Bulut’un görevden ayrılması ile birlikte takımın başına geçen Emre Belözoğlu, hiç teknik direktörlük tecrübesi bulunmadığı için takımın başında kalmasına taraftarlar tarafından sıcak bakılmıyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Perşembe günü yapılacak basın toplantısında gelecek sezonda takımın başına gelecek teknik direktör hakkında bir açıklama yapması bekleniyor.

Bazı futbolcular gidecek mi?

Sezon başında takıma katılan Gökhan Gönül’ün futbolu bırakacağı yönünde çeşitli dedikodular ortaya çıktı. Milli futbolcudan bir yıl daha devam etmesi mi yoksa futbolu bırakması mı istenecek? Öte yandan performansı ile pek de güven vermeyen ikinci kaleci Harun Tekin takımda kalmaya devam edecek mi? Sözleşmeleri devam eden ve performans olarak çok beğenilmeyen Sadık Çiftpınar, Filip Novak, Mbwana Samatta, Papiss Cisse gibi isimlere kulüpte kalmaya devam edecek mi?

Başkanlık seçiminde başka aday olacak mı?

Sarı lacivertli kulüp, önümüzdeki günlerde bir kongreye gidecek. Yeni başkanını seçen olan Fenerbahçe’de şu anda tek aday mevcut başkan Ali Koç olarak görünüyor. Başkan Ali Koç’un karşısına yeni bir başkan adayı çıkacak mı? Eğer çıkacaksa bu rakip Ali Koç’u başkanlıktan indirecek kadar güçlü bir aday mı olacak? Önümüzdeki günlerde tüm soruların cevabı daha da netleşecek.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...