Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

ŞOK İDDİA! Fenerbahçe’nin başına Rıdvan Dilmen geçiyor

438
ŞOK İDDİA! Fenerbahçe’nin başına Rıdvan Dilmen geçiyor

Geçen sezonda kaçan şampiyonluğun ardından yönetim kolları sıvadı. 2013 – 2014 sezonundan beri şampiyonluk yüzü görmeyen Fenerbahçe Futbol Takımı için çalışmalar başladı. Yeni sezonda takımın başına geçecek teknik direktör konusu hala belirsizliğini korurken kulislerden şok bir iddia ortaya atıldı. Fenerbahçe’nin formasını da giymiş eski futbolcu ve günümüzde spor yorumculuğu yapan Rıdvan Dilmen isminin takımın başına geçmesi konuşuluyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Rıdvan Dilmen’e takımın başına geçip teknik direktör olması için teklif götürüldüğü iddia edildi. İşte Fenerbahçe teknik direktör ve transfer haberleri hakkında tüm detaylar haberimizde…

Fenerbahçe’de yeni sezon öncesinde yönetim gelecek sezondaki kadro ve idari kadro şekillendirmeleri için çalışmalara başladı. Geçen sezon Erol Bulut’un beklenen futbolu oynatamaması ve ligin son dönemlerinde Emre Belözoğlu ile maça çıkan Fenerbahçe, yeni bir teknik direktör arayışına girdi. Pek çok yabancı ismin gündeme geldiği Sarı lacivertli kulüpte henüz resmi anlamda bir teknik direktör ile görüşüldüğü ifade edilmedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında yeni sezonda takımın başında Emre Belözoğlu ile çalışmayacaklarını duyurmuştu. Emre Belözoğlu da takıma veda etmişti. Başkan Ali Koç, aynı basın toplantısında yeni sezondaki teknik direktörün yabancı bir hoca olmasını istediklerini ifade etmişti.

Son dakika haberi olarak kulislerde şok bir iddia ortaya atıldı. Bir dönem Fenerbahçe forması giymiş eski milli futbolcu olan günümüzde spor yorumculuğu yapan Rıdvan Dilmen’in Sarı lacivertli kulübün başına geçmesi için teklif götürüldüğü iddiası ortaya çıktı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Rıdvan Dilmen’e takımın başına geçmesi için teklif götürdüğü iddia edildi. Türkiye’ye hakim, Spor Toto Süper Lig’e hakim bir ismin takımın başına geçmesinin oynanan futbolda etkili olması için Rıdvan Dilmen isminin ortaya çıktığı düşünülüyor.

Futbol takımının yöneticiliği yapacak Rıdvan Dilmen’in yanında takıma bir de yabancı teknik direktör alınacak. Başkan Ali Koç, Portekizli birkaç teknik adam ile görüştüklerini ifade etmişti. Aynı zamanda Alman teknik adamlarla bazı temasların başladığı iç basına yansımıştı.

rıdvan dilmen

Bir cevap yazın

Yükleniyor...