Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Başkan Çebi’den Transfer Açıklaması: “Transfer müjdeleri tabii ki olacak”

30
Başkan Çebi’den Transfer Açıklaması: “Transfer müjdeleri tabii ki olacak”

Son dakika Beşiktaş haberleri… Son dakika futbol haberleri… Son dakika transfer haberleri… Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, İstanbul’un Avcılar ilçesinde bulunan Beşiktaşlılar Derneği’nde organize edilen bir şampiyonluk kutlamasına katıldı. Organizasyon öncesinde basın mensuplarının önünde açıklamalar yapan Ahmet Nur Çebi, Siyah beyazlı kulübün yapacağı transfer hakkında merak edilen açıklamaları yaptı. İşte Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den transfer açıklaması ve tüm detaylar futbolkulturu.com’da…

İstanbul’un Avcılar ilçesinde bulunan Beşiktaşlılar Derneği’nde geçen sezonun şampiyonluk kutlaması organize edildi. Organize edilen şampiyonluk kutlamasına Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de katıldı. Şampiyonluk kutlamaları başlamadan önce Başkan Ahmet Nur Çebi, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Başkan Çebi, daha çok Beşiktaş futbol takımının yeni sezon için yapacağı transfer sorularına cevap verdi.

Başkan Çebi, transferler hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Transfer, imzalar atılmadan bir yöneticinin, başkanın cevap verebileceği bir konu değil. Bu tür şeyler kulübe, futbolcuya, Beşiktaş’a zarar veriyor. İmzalar atıldığı gün deklare ediliyor. Bunun dışında yöneticilerimiz de biz de bilgi veremeyiz. Transfer müjdeleri tabii ki olacak ama ben ne isim veririm ne tarih veririm. Bir şey söyleyemem.”

Yeni transferlerin olacağı müjdesini veren Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, sözlerine şu ifadeler ile devam etti:

“Bu sene şampiyon olduk. Temennimiz seneye de olmak. Bu değerli camiaya hizmet etmek bizim için şereftir. Abuk sabuk şekilde eleştirildiğimiz yerler oluyor. Bu eleştirilerin kimler tarafından yapıldığını şahsen biliyorum. Eski yönetimin mevcut yönetimi eleştirdiği böyle bir başka dönem olmadı. Seçimden sonra herkes yönetimin etrafında toplanırdı. Yüzde 10’luk bir kısım trol hesaplarla bize zarar vermeye çalışırken Beşiktaş’a zarar veriyor. Beşiktaş’ı mali anlamda yürür hale getirdik. Herkes ‘bu takım küme düşer’ derken ben ‘şampiyon olacağız’ diyenlerdenim. Bir şeye inanmazsanız onu yapma şansınız olmaz.”

ahmet nur çebi

Bir cevap yazın

Yükleniyor...