Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Fenerbahçe, Vitor Pereira ile anlaştı! Resmi açıklama geldi…

61
Fenerbahçe, Vitor Pereira ile anlaştı! Resmi açıklama geldi…

Son dakika futbol haberi… Son dakika transfer haberi… Son dakika Fenerbahçe haberi… Fenerbahçe, yaklaşık iki buçuk aydır devam eden teknik direktör arayışını tamamladı. 2015-2016 sezonunda Fenerbahçe takımının teknik direktörü olan Vitor Pereira ile iki yıllık anlaşma sağlandı. Sarı lacivertli kulüp, resmi internet sitesinden açıklama paylaştı. Aynı zamanda tarafların anlaşması Kamuoyu Aydınlatma Platformuna (KAP) da bildirildi. İşte Fenerbahçe kulübü tarafından yapılan resmi açıklama ve tüm detaylar haberimizde…

Vitor Pereira, Fenerbahçe’de!

Sarı lacivertli kulüp, gelecek sezon için teknik direktör Vitor Pereira ile anlaştığını duyurdu. Portekizli teknik adam ile anlaşmanın detayları da resmi internet sitesinden açıklandı. İşte o açıklama: “Kulübümüz, 2015-2016 sezonunda Futbol A Takımımızı çalıştıran Vitor Pereira ile yeniden anlaştı.”

“Yarım kalan işimi tamamlamaya geldim”

Vitor Pereira: “Fenerbahçe’de her zaman tutkuyu ve hırsı hissetmiştim. Ancak istikrarlı bir yapı kurmak ve hedeflenen başarıya ulaşmak için daha fazla zamana ihtiyaç vardı. Ne yazık ki istediğim kadar zamana sahip olamadım. Fenerbahçe benim için yarım kalmış bir aşktı. Kariyerimde neredeyse gittiğim her kulüpte zaferler ve kupalar kazandım. Ama Fenerbahçe’de kupa kazanamadım. Şimdi yarım kalan bu hikâyeyi şampiyonluk kupaları ile taçlandırma zamanıdır. İşte o zaman yarım kalan bu hikâye mutlu bir sona kavuşacak.

Başkan Ali Koç’la yaptığım görüşmede bakış açılarımızın çok benzer olduğunu fark etmem uzun sürmedi. Kendisine bana bu fırsatı verdiği için müteşekkirim. Fenerbahçe’nin geleceği konusunda ortaya koyduğu vizyon, anlattıkları beni oldukça etkiledi.”

Ocak ayında bir gazeteye verdiğim özel röportajda Türkiye’de kulüplerin yarını düşünmediğini, gelecekle ilgili bir vizyon koymadığını belirtmiştim. Fenerbahçe Spor Kulübü bana çok etkileyici bir plan ve programla geldi.
Bu planın bizi başarıya ulaştıracak bir yapılanmanın parçası olduğunu hissediyorum. Bu sebeple çok heyecanlıyım.

Bununla beraber heyecanımı 2 katına çıkaran bir diğer konu, büyük Fenerbahçe camiasının taraftarlarının önüne çıkmak olacak.

Taraftarımızın stadyumda yarattıkları coşkuyu da çok özledim.

Umuyorum ki önümüzdeki sezon özlenen şampiyonluğa omuz omuza vererek ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

vitor pereira

Bir cevap yazın

Yükleniyor...