Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

FLAŞ GELİŞME! MESUT ÖZİL TAKIMDAN AYRILIYOR! YERİNE DÜNYA YILDIZI!

35
FLAŞ GELİŞME! MESUT ÖZİL TAKIMDAN AYRILIYOR! YERİNE DÜNYA YILDIZI!

Son dakika Fenerbahçe haberleri… Fenerbahçe’de ani gelişme… Fenerbahçe’de Mesut Özil’e ait sıcak gelişmeler… Fenerbahçe sıcak gelişmeler… Fenerbahçe transfer haberleri… Fenerbahçe transfer çalışmaları sürüyor. Gelen ve giden transferler… Son dakika haberleri…

Fenerbahçe futbol kulübünün dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Mesut Özil hakkında yeni ortaya çıkıyor. Mesut Özil’in transfer cephesinde yeni ve sıcak gelişmeler yaşanıyor. Otuz üç yaşında olan futbolcunun ara transfer döneminde Fenerbahçe’den ayrılacağı ve yeni transfer gelişmesinin Katar tarafından yapılacağı konusunda dedikodular dönmeye başladı. Sarı Lacivertliler yıldız futbolcusunu Katar Ligini kaptırabilir. Fenerbahçe cephesinde tehlike çanları Mesut Özil için çalmaya başladı.

Olası transfer durumuna karşılık yeni transfer haberleri sarı lacivertli takım için yazılıp, çizilmeye şimdiden başladı bile. Mesut Özil yeni kariyerini kendisine servet kazandıracak Katar Liginde devam etmeye kararlı… Mesut yerine dünyaca yıldız ismin gündeme alındığı ve transfer çalışmaların hız kesmeden başlandığı yönünde sıcak iddialar mevcut. Sizleri bu iddialar konusunda bir yazı dizisi derledik. Gündem yaratan bu gelişmenin detayları…

MESUT ÖZİL KATAR’A MI GİDİYOR?

Fenerbahçe’nin yıldız orta saha oyuncusu Mesut Özil’in sarı lacivertli takımından ayrılığı gündeme bomba etkisinde oturdu. Mesut’un yeni adresi Katar Ligi olacak mı? Katar Ligi ekiplerinin transfer kıskacında bulunan yıldız orta saha oyuncusunun yeni dönemde şansını orada değerlendireceği konuşuluyor.

MESUT’UN TÜRKİYE KARİYERİ BİTİYOR MU?

Otuz üç yaşında yıldız orta sahanın Türkiye kariyerinin beklenen zamandan daha erken noktalanacağına dair haberler yazılıp, çizilmeye başlandı. Özil için Türkiye kariyeri için veda geliyor mu? Peki, Özil Türkiye’ye veda ederse, yerine kimler düşünülüyor?

MESUT’UN YERİNE DÜNYA YILDIZI HAZARD!

Sarı lacivertli kulübün transferde ilk ismin Real Madrid kulübünde oynayan Eden Hazard. Eden Hazard için Real Madrid dönemi bitti, bitiyor. Dış basının yazdığına göre, futbolcunun gelecek dönemde Real Madrid kadrosunda olmayacağı… Fenerbahçe yeni transfer döneminde Edin Hazard’ı transfer edip, transferde sükse yapabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz. Mesut’un takımdan ayrılması Edin Hazard isminin sıkça geçmesine sebep oldu.

EDİN HAZARD DAHA ÖNCE FENERBAHÇE İÇİN SÖZ VERMİŞTİ!

Daha önce yapılan haberlerde, Fenerbahçe’nin eski sportif direktörlük görevini üstlenen Hasan Çetinkaya’nın röportajı hatırlatılmış oldu. Yapılan röportajda Çetinkaya yıldız orta saha oyuncusu Edin Hazard’ın bir gün Fenerbahçe’de oynayacağına dair verdiği söz dikkat çekiyor.

Orta sahada yoğun transfer gündemi olan Fenerbahçe bakalım Mesut yerine Edin Hazard’ı kadrosuna katabilecek mi? Bizde merakla bekliyoruz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

Yükleniyor...