Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Galatasaray’dan Rosier açıklaması: “Beşiktaş’a emanet ediyoruz”

59
Galatasaray’dan Rosier açıklaması: “Beşiktaş’a emanet ediyoruz”

Son dakika futbol haberi. Son dakika Galatasaray haberleri. Son dakika Beşiktaş haberleri. Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Sözcüsü Remzi Sanver, Beşiktaş’ın yeni transferi Valentin Rosier’in sosyal medya hesabından teknik direktör Fatih Terim’e karşı ‘hareket içerikli’ yaptığı bir paylaşım için kulüp televizyonu olan GS TV’ye açıklamalarda bulundu. Galatasaray Yönetim Kurulumu Sözcüsü Remzi Sanver, “Bu sporcunun (Valentin Rosier), ahlaki olgunlaşmasını mensubu olduğu değerli rakibimiz Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne emanet ediyoruz” şeklinde ifadelerini dile getirdi. Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi açıklaması ve diğer tüm detaylar haberimizde…

Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Remzi Sanver, kulüp televizyonu olan GS TV’ye konuştu. Beşiktaş’ın yeni transferi Valentin Rosier’in Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’e karşı ‘hakaret içerikli’ sosyal medya paylaşımlarına tepki gösterdi. Aynı zamanda Galatasaray futbolcusu olan Arda Turan ve Oğulcan Çağlayan hakkındaki basında çıkan iddialara da yanıt verdi. İşte Remzi Sanver’in yaptığı resmi Galatasaray Spor Kulübü açıklamasının tamamı haberimizde…

Remzi Sanver: “Beşiktaş’a emanet ediyoruz”

Remzi Sanver, Fransız sağ bek Valentin Rosier hakkında, “Bir sporcunun sosyal medyada Fatih Terim’i ima ederek kullandığı terbiye dışı ifadelere de değineceğim. Fatih hocamız kendi öğrencilerinden, Galatasaray ise kendi sporcularından sorumludur. Bu sporcunun ahlaki olgunlaşmasını mensubu olduğu değerli rakibimiz Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne emanet ediyoruz” ifadelerini dile getirdi.

Basında çıkan Arda Turan ve Oğulcan Çağlayan iddialarına yönelik ise, “Çok üzücü ve ayıpladığımız bir gelişme oldu. İsmini zikretmek istemediğim bir medya kuruluşu tarafından değerli sporcularımız Arda Turan ve Oğulcan Çağlayan’ın özel hayatlarına saldırı teşkil eden bir haber yapıldı. Her tarafından çirkinlik akan bu davranışı kınıyor, değerli sporcularımızın yanlarında olduğumuzu söylüyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Remzi Sanver kimdir?

Remzi Sanver, tam adıyla Mehmet Remiz Sanver, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Sözcüsü’dür. 7 Haziran 1970 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. Galatasaray Lisesi’nden 1988 yılında mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünde eğitime başlamıştır. 1995 yılında yüksek lisansını 1998 yılında ise doktora eğitimini tamamlamıştır. 2011 ve 2015 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde rektörlük görevi almıştır. Türk ekonomi profesörü Mehmet Remzi Sanver, evli ve iki çocuk babasıdır.

galatasaray

Bir cevap yazın

Yükleniyor...