Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Sercan Yıldırım Hayranlarına Müjde! Futbol Mı Dönüyor?

100
Sercan Yıldırım Hayranlarına Müjde! Futbol Mı Dönüyor?

Sercan Yıldırım flaş açıklaması ile gündemde! Bursaspor taraftarı sonunda Sercan Yıldırım’ı yeniden sahalarda görecek.

Yaptığı açıklama ile gündeme gelen Sercan Yıldırım, yeniden sahaya mı dönüyor? Sercan Yıldırım açıklaması yeniden futbola geri döndüğü yönünde. Gündeme oturan bu konu hayranlarını da sevindirdi. Geçtiğimiz yıl Survivor programında boy gösteren oyuncu, futbola dönüp dönmeyeceği ile ilgili yaptığı açıklama ile hayranlarına müjde verdi.

Bursaspor ile mi Anlaşacak?

Sahalara geri döneceği konusunda bilgi veren oyuncu, Bursaspor ile mi anlaşacak? Merak konusu olan bir diğer durum ise acaba yeniden Bursaspor forması mı giyecek oldu. Bursaspor ile anlaşmaya çok yakın olduğunu da söyleyen futbolcu, Bursaspor için istekli olduğunu söyledi. Ancak şimdilik teknik anlamda Bursaspor’a transfer mümkün gözükmüyor. Sercan Yıldırım Bursaspor’a geri mi dönüyor sorusunun yanıtı, aslında transferlerin şimdilik durmasından ötürü net gözükmüyor. Futbolcu ise futbola geri dönmek istediğini söyledi. Bireysel antrenmanlarına ara vermeden devam eden futbolcu, Bursaspor konusunda istekli.

Bursaspor’un transfer tahtası kapalı olduğu için transferi gerçekleştiremedik. Devre arasına kadar bireysel antrenmanlara devam edeceğim. Futbola geri dönmeyi çok istiyorum.

Sözleri arasında istekli olduğunu da belirten oyuncu için söylenen, elbette hayranlarının da onun bir an önce futbola geri dönmesi. Uzun süredir üzerinde çalıştığı projelerden de bahseden oyuncu, Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e de desteklerinden ötürü teşekkür etmeyi unutmayın. Bursaspor A Milli Takımlarımız için fayda sağlayabilirsek ne mutlu dedi.

Bursaspor’da Genç Oyuncular Önde

Sercan Yıldırım, Bursaspor’un şu an ki kadrosu hakkında yorum yapmayı da ihmal etmedi. Genel anlamda şu an takımda genç oyuncuların önde olduğunu söyleyen futbolcu, gelecekte çok büyük işler başaracaklarına da inandığını belirtti. Burak Kapak ve Ali Akmaz ülkemizi A Milli Takım’da ve Avrupa’da temsil edebilecek isimler dedi. Önlerinde Enes Ünal gibi bir örnek de olduğunu söyleyen futbolcu, oyuncular için başarılarının görmezden gelinmeyeceğini de söyledi. Allah yollarını açık etsin diyerek futbolcu arkadaşlarını desteklediğini de belirtti. Sercan Yıldırım Bursaspor’a ne zaman dönecek sorusu da şimdilik soru işareti olarak kalıyor.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...