Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

SON DAKİKA! Mesut Özil Fenerbahçe’de!

45
SON DAKİKA! Mesut Özil Fenerbahçe’de!

Fenerbahçe taraftarının günlerdir, hatta belki de yıllardır, beklediği Mesut Özil, resmi olarak açıklandı. Fenerbahçe resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile Mesut Özil’in Sarı lacivertli kulübe transfer olacağını duyurdu. Resmi Twitter sayfasından yapılan bir paylaşımda Tarkan’ın Gül Döktüm Yollarına parçasından bir söz yazıldı. “Gel Gündüzle Gece Olalım” yazısının yanında melodi ve kum saati emojisi yer aldı. Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ise kendi resmi Twitter hesabından bu paylaşımı alıntılayarak “sarı ve lacivert renkli kalp ile kum saati” emojisi kullanarak yeni bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımları gören Fenerbahçe taraftarı, yapılan sinyali aldı ve yıldız futbol Mesut Özil için gün saymaya başladı. İşte Sarı lacivertlilerin yeni transferi Mesut Özil’in sözleşmesi hakkında tüm detaylar futbolkulturu.com’da…

Fenerbahçe Mesut Özil sinyalini verdi

Geçtiğimiz günlerde Bright Osayi Samuel ve Attila Szalai’yi kadrosuna katan Fenerbahçe, yaz transfer döneminde olduğu gibi ara transfer döneminde de çalışmalarına devam ediyor. Son olarak birkaç haftadır basında dolaşan dedikoduları da gerçeğe dönüştürdü. Dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil’in Sarı lacivertli kulübe transferinde son noktaya gelindi.

Fenerbahçe resmi sosyal medya hesabından melodi ve kum saati emojisi kullanarak “Gel gündüzle gece olalım” yazısını paylaştı. Bu paylaşımın ardından yıldız futbolcu Mesut Özil, Fenerbahçe sayfasının paylaşımını alıntılayarak sarı ve lacivert renkli kalp ile kum saati emojisi kullanarak yeni bir paylaşım yaptı.

Sarı lacivertli kulüp ve yıldız futbolcu tarafından yapılan bu paylaşımlar, futbol dünyası ve Fenerbahçe taraftarları tarafından transferin bittiği şeklinde yorumlandı.

3.5 yıllık sözleşme imzalanacak

Spor basınında yer alan haberlere göre Sarı lacivertli kulüp, yıldız futbolcu Mesut Özil ile 3.5 yıllık sözleşme imzalayacak. Mesut Özil’in, pazar ya da pazartesi günü İstanbul’a gelerek sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre Mesut Özil’in Arsenal kulübü ile olan sözleşmesini feshettiği belirtildi. Aktarılana göre yıldız futbolcu, bonservisi almak için sezon sonuna kadar alması gereken 8 milyon euro ücreti bonservisi karşılığında kulübe bıraktı. Önümüzdeki günlerde Mesut Özil transferinin imzalanarak resmiyet kazanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...