Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Yılmaz Vural’ın son durumu nasıl? Eşi Seda Vural açıkladı!

72
Yılmaz Vural’ın son durumu nasıl? Eşi Seda Vural açıkladı!

Tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural, kısa bir süre önce yeni tip korona virüs hastalığına yakalanmıştı. Hastanede yoğum bakımda tedavisi devam Yılmaz Vural’ın eşi Seda Vural, Yılmaz Hoca’nın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. İşte tüm gelişmeler…

Deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural’ın yeni tip korona virüs tedavisi devam ederken sağlık durumu hakkında bilinmesi gerekenleri eşi Seda Vural duyurdu. Demirören Haber Ajansı’na (DHA) konuşan Seda Vural, yoğum bakımdaki doktorlar ile kısa bir süre önce konuştuğunu duyurdu. Yılmaz Vural’ın durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini söyledi. Ancak bu sürecin bebek adımları ile yavaş yavaş ilerleyeceğini aktardı. Yılmaz Hoca için hep beraber bekleyeceğiz ve bol bol dua edeceğiz ifadelerini kullandı.

“Herkesten Allah Razı Olsun”

Yılmaz Vural’ın eşi Seda Vural, herkese teşekkür etti. “Herkesten Allah Razı olsun. Tüm Türkiye, herkes çok yardımcı oluyor.” diye konuştu. Vural, “İnşallah Yılmaz sevdiklerine ve ailesine kavuşacak.” dedi.

Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Yılmaz Vural’ın durumu ile ilgilendiğini söyledi. Seda Vural, Cumhurbaşkanının doktoru  Burak Bey’in her gün aradığını ifade etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ise her gün baş hekim Çağlar Bey’den rapor aldığını söyledi. Yılmaz Vural ile tüm devlet büyüklerinin yakından ilgilendiğini açıklamasını yaptı.

Bülent Uygun “Herkesin Duasına İhtiyacımız Var”

Eski milli futbolcu ve teknik direktör Bülent Uygun da Yılmaz Vural’ın yakın bir arkadaşı olarak tecrübeli teknik adamın durumu ile açıklamalarda bulundu. “Abimiz, duayenimiz, manevi babamız. Bütün Türkiye’nin en çok sevilen kişilerinden biri. Onun gülen yüzünü inşallah göreceğiz. Şu an entübe altında uyutuluyor. Sağlığına bir an önce kavuşması için herkesin duasına ihtiyacımız var. Doktorlar gerekli tüm çalışmaları yapıyorlar. Verilen oksijeni de azaltmaya başladılar. Bu da durumunun daha iyiye gittiğinin bir göstergesidir. Herkese gösterdiği ilgiden dolayı teşekkürler ederiz.” açıklamasında bulundu.

Tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, son olarak Akhisar Belediyespor’u çalıştırıyordu. 67 yaşındaki deneyimli çalıştırıcı şu anda yoğun bakımda yeni tip korona virüs tedavisi görüyor. En kısa zamanda sağlığına kavuşması dileği ile…

6 Yorum
  Tekin Bal

  Isallah hocamiz en kisa surede sagligina kavusur ailesine sevdiklerine geccmis olsun

  11 Aralık 2020 Cevapla
  Ferhat alparslan

  Yılmaz hocamız değerlerimizdendir ona sağlık şifa dileriz inş en kısa zamanda aramıza katılır

  11 Aralık 2020 Cevapla
  Erman45

  Spor haberlerini,anbean takip etmek için bu siteye bakmanın yeterli

  11 Aralık 2020 Cevapla
  Sertac coban

  Boyle hoca gelmez bidaha ulkemize Allahim sifa versin cok.guzel i hoca

  11 Aralık 2020 Cevapla
  Hale

  Çok geçmiş olsun hocam

  11 Aralık 2020 Cevapla
  Derya cicek

  En güzel futbol bilgilerini tam veren bi site herkese öneririm

  11 Aralık 2020 Cevapla

Bir cevap yazın

Yükleniyor...