Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Fatih Terim’den Mustafa Cengiz’e cevap: “Yapabileceğim tek şey…”

56
Fatih Terim’den Mustafa Cengiz’e cevap: “Yapabileceğim tek şey…”

Sarı kırmızılı kulüpte ortalık karışıyor. Geçen gün Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in tecrübeli teknik adam Fatih Terim hakkında yaptığı şok açıklamalara, Terim’den yanıt geldi. Uzun yıllar Galatasaray’ın teknik direktörlüğü yapan ve sayısız başarılara imza atan Fatih Terim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Başkan Mustafa Cengiz’in iddialarına yanıt verdi. Terim, “Mevcut başkan hakkında şu an için yapabileceğin tek şey kendisine acil şifalar dilemek olacaktır” ifadelerini kullandı. Son dakika spor haberleri, Son dakika Galatasaray haberleri ve tüm detaylar futbolkulturu.com’da…

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesabından kağıda el yazısı ile yazılmış bir açıklama metni paylaştı. Açıklama metninde geçen gün Fatih Terim ile yola devam etmek istemediğini söyleyen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in söylemlerine yanıt vardı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geçen gün Türk Telekom Stadı’nda yaptığı basın toplantısında teknik direktör Fatih Terim ile devam etmeyi düşünmediğini dile getirmişti. Sarı kırmızılı taraftarlar başta olmak üzere Fatih Terim’in çalışma arkadaşları da bu olaya tepkilerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları çeşitli paylaşımlar ile getirmişti.

Açıklamanın yapıldığı gün sessiz kalan tecrübeli teknik adam Fatih Terim, bugün sosyal medya hesabından bir açıklama metni paylaştı. El yazısı ile yazılmış bir açıklama metni ve altında Fatih Terim imzalı bir fotoğraf paylaşan Fatih Terim, başkan Mustafa Cengiz’in iddialarına yanıt verdi. Fatih Terim’in en çok dikkat eden ifadesi ise: “Mevcut başkan hakkında şu an için yapabileceğim tek şey kendisine acil şifalar dilemek olacaktır” oldu.

Fatih Terim’in sosyal medya hesabından paylaştığı açıklama:

“Galatasaray Spor Kulübü Başkanı’nın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı’nda düzenlediği talihsiz basın toplantısından, milyonlarca Galatasaraylı gibi ben de üzüntü ile haberdar oldum. Artık rutin bir hal alan ve zaman zaman kapalı kapılar ardında küçük gruplar özelinde zaman zaman ise kamu oyu önünde açık şekilde tarafıma, çalışma arkadaşlarıma ve oyuncularıma yöneltilen ithamlara vereceğim cevapların ne yönde olacağına ilişkin oluşan merakın farkındayım. Ancak, mevcut başkan hakkında şu an için yapabileceğim tek şey kendisine acil şifalar dilemek olacaktır. Saygılarımla. Fatih Terim”

Bir cevap yazın

Yükleniyor...