Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Galatasaray’da şok! Muhammed Mustafa…

37
Galatasaray’da şok! Muhammed Mustafa…

Sarı kırmızılı takım, bugün Dinamo Bükreş takımı ile bir hazırlık maçı oynadı. Hazırlık maçının beşinci dakikasında şok bir durum oldu. Galatasaray’ın golcü forvet futbolcusu Mısırlı Muhammed Mustafa Dinamo Bükreş ile oynanan hazırlık maçının henüz 5. dakikasında sakatlanması sebebi ile oyundan çıkmak zorunda kaldı. Mısırlı genç futbolcunun sol ayak bileğinden sakatlandığı duyuruldu. Sakatlık sebebinin ise sol ayak bileğinde darbeye bağlı ödem, sol dizinde esneme ve kemik ödemi ve kapsülde kanama olduğu ifadeleri aktarıldı. Sarı kırmızılı kulüp, Muhammed Mustafa’nın sakatlığı ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Dinamo Bükreş ile oynanan hazırlık maçının 5. dakikasında oyundan çıkan Muhammed’in soyunma odasında yapılan ilk muayenesi sonrası sol dizinde esneme, sol ayak bileğinde darbeye bağlı ödem görüldüğü bildirildi. Gerçekleştirilen acil MR tetkiklerinde ise sol dizinde kemik ödemi ve kapsülde kanama tespit edilirken herhangi bir bağ yaralanmasına rastlanmadı.” İşte son dakika Galatasaray haberleri futbolkulturu.com’da…

Galatasaray Dinamo Bükreş ile hazırlık maçı yaptı

Sarı kırmızılı kulüp, bugün yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk hazırlık maçını yaptı. Romanya ligi ekiplerinden Dinamo Bükreş ile karşı karşıya gelen Galatasaray mücadeleyi 2-1 kazandı. Sarı kırmızılılara galibiyeti getiren golleri takıma bu sezon transfer olan Aytaç Kara kaydetti. 37. dakikada ve 62. dakikada penaltıdan golleri atan Aytaç Kara’ya karşılık Dinamo Bükreş’in tek golünü 49. dakikada Nemec kaydetti.

Mücadelenin henüz beşinci dakikasında Sarı kırmızılıların golcü futbolcusu Mustafa Muhammed, sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı. Sol ayak bileğinde darbeye bağlı ödem, sol dizinde esneme ve kemik ödemi, kapsülde kanama sakatlıkları tespit edilen Muhamed Mustafa sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Sarı kırmızılı kulüp, Muhamed Mustafa’nın sakatlığı ile alakalı şu resmi açıklamayı yaptı: “Dinamo Bükreş ile oynanan hazırlık maçının 5. dakikasında oyundan çıkan Muhammed’in soyunma odasında yapılan ilk muayenesi sonrası sol dizinde esneme, sol ayak bileğinde darbeye bağlı ödem görüldüğü bildirildi. Gerçekleştirilen acil MR tetkiklerinde ise sol dizinde kemik ödemi ve kapsülde kanama tespit edilirken herhangi bir bağ yaralanmasına rastlanmadı.”

muhamed mustafa

Bir cevap yazın

Yükleniyor...