Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

SON DAKİKA: Fenerbahçe’den teknik direktör açıklaması!

170
SON DAKİKA: Fenerbahçe’den teknik direktör açıklaması!

SON DAKİKA FUTBOL HABERİ! Fenerbahçe Spor Kulübü, günlerdir beklenen gelecek sezonun teknik direktörü kim olacak sorusuna resmi bir açıklama geldi. Yapılan resmi açıklamadan 2021 – 2022 Spor Toto Süper Lig sezonunda Fenerbahçe futbol takımın başında olacak teknik adam hakkında bilgi verildi. Günlerdir yerli basında yazıp çizilen teknik direktörler, Fenerbahçeli futbol severlerin de heyecanını kabartıyordu. Son zamanlarda sosyal medyada taraftarlar, bir an önce teknik direktörün açıklanmasını ve takımın başına geçerek gelecek sezonun hazırlıklarına başlanmasını bekliyordu. Sarı lacivertli kulüpten teknik direktör açıklaması geldi. İşte o resmi açıklama ve son dakika futbol haberleri futbolkulturu.com’da…

Sarı lacivertli camiada, haftalardır teknik direktör arayışları devam ediyor. Başkanlık seçimi, kongredeki açıklamalar derken artık camianın tek beklediği teknik direktör kaldı. Fenerbahçeli futbol severler, geçen sezon Erol Bulut ve Emre Belözoğlu’nun tam olarak yetkin olmamasından sonra gelecek sezon için başarılı ve ligi domine edecek bir teknik direktör bekliyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, birkaç gün önce yaptığı bir açıklamada, teknik direktörlerin Türkiye’de çalışmak istemediğini söylemişti. Bu da Sarı lacivertli yönetimin elini kısıtladığı bilgisi ortaya çıkıyor. Bugün Fenerbahçe kulübü, resmi internet sitesi üzerinden resmi bir açıklama yaptı. Teknik direktör ismi verilmedi, fakat imza aşamasına gelinmiş bir teknik direktör sözleşme sürecindeki durumlarında bazı sorunlar çıktığı ifade edildi. İşte o açıklamalar:

Fenerbahçe’den teknik direktör açıklaması

Futbol Takımımızın yeni sezon yapılanması kapsamında, Teknik Direktör anlaşmamızı, bu sezonu ve önümüzdeki yılları kapsayacak uzun vadeli bir planlama ile yapacağımızı, daha önce camiamızın bilgisine sunmuştuk.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, önümüzdeki sezon için mutlak şampiyonluk hedefi ile yola çıkarken, camiamızı mutlu edecek sonuçlara imza atacak teknik direktörümüzü kulübümüzün imkanları başta olmak üzere, uzun vadeli futbol aklı, oynatacağı oyun sistemi gibi detayları ile değerlendirmekteyiz.

Bu doğrultuda, bugün açıklamayı planladığımız teknik direktörümüz ile ilgili imza aşamasına gelinmiş olmasına rağmen sözleşme süreci nihayete ermemiştir. Sözleşme sürecinin nihayete ermesiyle birlikte yeni teknik direktörümüz birkaç gün içinde camiamız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahçe teknik direktör açıklaması

Bir cevap yazın

Yükleniyor...