Futbol Kültürü – futbol kültürü, futbol haberleri ve tribün kültürü

Fenerbahçe’nin Visca Teklifi Belli Oldu

137
Fenerbahçe’nin Visca Teklifi Belli Oldu

Transferin en aktif kulüplerinin başında gelen Fenerbahçe son birkaç senedir transfer etmek istediği Edin Visca için Başakşehir takımına en son telfini ayrıntıları belli oldu.

Yaptığı 11 transfer ile futbol camiasında taraflı tarafsız herkesin büyük saygısını kazanan Fenerbahçe transferde frene basmak yerine atak yapmaya devam ediyor. Bu noktada Fenerbahçe taraftarlarını oldukça heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe takımının son 2 sezondur transfer listesinin ilk sıralarında yer almasına rağmen Başakşehir takımının istediği yüksek bonservis bedeli ve oyuncuyu bırakmak istememesi nedeniyle transfer edemediği Edin Visca ile ilgili Başakşehir takımına 4 oyuncu artı para içeren oldukça iyi bir teklif yaptığı iddia ediliyor.

Emre Belözoğlu Edin Visca’yı İkna Etti

Fenerbahçe takımında yapılan birçok transferde oldukça etkili bir rol oynayan sportif Direktör Emre Belözoğlu eski takım arkadaşı Edin Visca ile baş başa bir görüşme yaparak oyuncuyu Fenerbahçe’ye gelmeye ikna ettiği belirtiliyor. Oyuncuya yurt dışından da birçok teklif olmasına rağmen Emre ile konuştuktan sonra Fenerbahçe’de oynamayı kabul eden Visca’ın Başakşehir ile Fenerbahçe’nin bonservis bedeli ve diğer hususlarda anlaşmaya vermesini bekliyor. Bu transferde Fenerbahçe’nin en önemli avantajı olarak ise oyuncunun sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalması olarak gösteriliyor. Eğer Başakşehir oyuncu ile sözleşme uzatamazsa önümüzdeki sezon bedava olarak istediği takıma gidebilecek.

4 Oyuncu Artı Para Teklifi

Fenerbahçe yönetimi bu sene kesin bir şekilde şampiyon olmak adına tüm olanaklarını zorluyor. Şimdiye kadar kadrosuna birbirinden etkili 12 ismi katan Fenerbahçe Edin Visca transferi ile birlikte hücum noktasında son yılların en etkili Fenerbahçe takımını kurmayı planlıyor.  Fenerbahçe’nin Edin Visca teklifi ise Ozan, Tolgay, Deniz Türünç ve Zajc isimlerinden ikisinin verilmesi ve 1 milyon Avro olduğu konuşuluyor. Oyuncunun sözleşmesini uzatmaya yanaşmaması ile birlikte Başakşehir takımının bu teklifi ciddi bir şekilde düşündüğü ifade ediliyor. Başakşehir takımını bu noktada en önemli sorunu ise Fenerbahçe’nin teklif ettiği 4 oyuncunun da yıllık ücretlerinin oldukça fazla olması gösteriliyor. Bu sebeple Başakşehir takımı oyuncularla ücret konusunda anlaşması halinde bu transfere onay vereceği konuşuluyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...